Anasayfa / Makaleler / Yeryüzü Postası Yayında

Yeryüzü Postası Yayında

Tarihin bu anı, yapısal olarak kriz içine girdiği benzerleri gibi dünyanın dört bir yanında daha fazla yoksulluk, savaşlar, rejim bunalımları ve otoriter yönetimler üretirken, diğer yandan dönüştürücü potansiyeller taşıyan toplumsal hareketler çoğalıyor, sağ ve sol radikal siyasal akımlar kitleselleşebilme zemini elde ediyor. Özgürlükçü komünistlerin bu tarihsel ana kendi bulundukları perpektiften bakarak, farklı topraklardaki sonuçlarını haberleştirmesi, yorumlaması ve kendi önerilerini sunmasının önemli olduğu düşüncesiyle Yeryüzü Postası ortaya çıktı. Haber, çeviri, video ve özgün yazıların yer alacağı Yeryüzü Postası emekten yana, özgür ve eşit bir dünya isteyen herkesin katkı ve önerilerine açıktır.

Barbarlığın ve kaosun tüm dünyaya yayıldığı bir dönemde, içinde bulunduğumuz koşulların ağırlığı ve baskılar yüzünden hepimizi saran yenilmişlik hissinden çıkmaktan başka şansımız yok. Bizi içine çektikleri yılgınlık girdabından çıkabilmemize bir katkı olacağı umuduyla, tüm dostları selamlıyor, bu kolektif çabayı büyütmeye çağırıyoruz.

Yeryüzü Postası

Adresi kontrol edin

Anarşist Teori ve Stratejinin Unsurları: Felipe Corrêa ile röportaj (2. Bölüm)

Mya Walmsley tarafından gerçekleştirilen ve Red and Black Notes‘ta yayımlanan bu röportajda São Paulo’daki Anarşist Örgüt Liberter …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir