Anasayfa / Haberler / Barış Atay Serbest Bırakıldı, Ahmet Hakan Mağdur

Barış Atay Serbest Bırakıldı, Ahmet Hakan Mağdur

Ahmet Hakan’ın gazetedeki yazısında hedef gösterdiği ve dün (15.05.2018) sabah 06:00 sularında evine yapılan baskınla gözaltına alınan Barış Atay gece saatlerinde serbest bırakıldı. Serbest bırakılması sonrası Barış Atay Twitter’dan “Bütün dostlara, yoldaşlara teşekkür ederim. Dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm. İyi ki varsınız… Hep beraber çok güzel yarınlarımız olacak” şeklinde bir mesaj yayınladı.

Öte yandan Barış Atay’ı hedef gösterdiği yazısı sonrası sosyal medyadan bir çok tepki alan Ahmet Hakan, yazısının kutuplaştırmaya karşı, normalleştirme için yazıldığını, kendisine mesaj verilmek için Barış Atay’ın gözaltına alındığını, kendisinin de “tetikçi” durumuna düşürüldüğünü iddia etti. Barış Atay Twitter’dan haberi, “Gözaltına alınarak @ahmethc’ı mağdur etmişim sanırım.” şeklinde bir mesaj ile yayınladı. Ahmet Hakan’ın iki yazısına da sosyal medyadan tepkiler gelmeye devam ediyor.

Yeryüzü Postası

Ahmet Hakan’ın hedef gösterdiği oyuncu Barış Atay gözaltına alındı

Adresi kontrol edin

Yunanistan’da eğitim emekçileri devlet televizyonunu bastı

Yunanistan’da Eğitim Bakanlığı’nın öğretmen atamalarıyla ilgili kanun tasarısını protesto eden öğretmenler, devlet televizyonu ERT1’in akşam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir